Společnost Pilon s.r.o. postavila v pražském regionu řadu krásných domů!

Téma - Dům měsíce října: Každý stavitel rodinného domu si klade před započetím výstavby jediný cíl. Postavit rychle, kvalitně a za rozumnou cenu krásný dům s minimálními nároky na provoz i budoucí údržbu.

Naplnit takový úkol samozřejmě lze, avšak pouze za dodržení určitých předpokladů. Prvním z nich je výběr osvědčených tradičních materiálů a technologií. Druhým, a tím zásadním, je volba osvědčené stavební firmy, která disponuje řadou úspěšných realizací a kladných referencí.

Číst dál: Společnost Pilon s.r.o. postavila v pražském regionu řadu krásných domů!

Hrubá stavba domu – trvalý základ kvalitního bydlení

 Téma - Dům a hrubá stavba: Honba za tzv. „rychlým klikem“ a jejich počtem bez hlubšího obsahu informace je dnes, bohužel jak se zdá, náplní práce mnoha elektronických serverů.

Ne jinak je tomu i u některých portálů o bydlení, kde se tu objeví informace o skvělých domech ze slámy, onde zase z pet lahví či jinde jak skvěle a levně se bydlí v nástavbě vytvořené na dvoukoláku.

Tento typ informací na Cihlostavbách skutečně nečekejte. Jejich ambicí je totiž dovést budoucí stavitele rodinných domů k nejvyššímu standardu bydlení. A tím je zděný dům.

Číst dál: Hrubá stavba domu – trvalý základ kvalitního bydlení