Pergoly společnosti ISOTRA zpříjemní pobyt na zahradě

Pergoly představují v zahradě či na terase malou oázu klidu, kterou občas potřebuje každý z nás. Vytváří elegantní prostředí a maximální pohodlí téměř po celý rok. Svým výjimečným designem budou dotvářet vaše nové zážitky v zahradě. A právě proto v posledních letech, přední výrobce stínící techniky, společnost ISOTRA uvedla na trh hned několik druhů pergol.

Číst dál: Pergoly společnosti ISOTRA zpříjemní pobyt na zahradě

Markýzy pro fasádní okna FAKRO – pro radost z léta

Každou zimu se nám stýská po létu a po horkých dnech, ale když přijdou, hned se zprotiví. Důvodem proč tomu tak je, jsou pálící sluneční paprsky, které začínají obtěžovat všechny zavřené v domech nebo kancelářích. Ve chvílích, kdy se pobyt v místnostech s velkými prosklenými plochami stává nesnesitelný, je skoro nemožné radovat se z toužebně očekáváného slunečného počasí.

Číst dál: Markýzy pro fasádní okna FAKRO – pro radost z léta

Zpříjemněte si pobyt venku použitím screenových rolet do pergol a na terasy

10

Úměrně zvyšování životního standardu rostou i nároky na pohodlný pobyt na zahradě, terase nebo balkoně. K němu přispívá široká nabídka kvalitního nábytku, volnočasového vybavení, moderních doplňků a v neposlední řadě designového stínění, které zajistí tu správnou atmosféru v libovolnou denní dobu v průběhu roku.

Číst dál: Zpříjemněte si pobyt venku použitím screenových rolet do pergol a na terasy