Interiérové dveře podle Vašich individuálních představ

Půvab současné bytové architektury tkví mimo jiné v tom, že se neomezuje jen na jeden směr, ale pracuje se širokou paletou stylů a prvků. Vybere si tak každý: milovník moderních interiérů stejně jako ten, kdo touží po klasice nebo rustikálním stylu. Co je však základem, je kvalitní a designově propracovaný nábytek a další vnitřní vybavení jako například dveře.

Číst dál: Interiérové dveře podle Vašich individuálních představ

Vícebodové zámky Winkhaus

Vícebodové zámky Winkhaus netřeba představovat. Hákové zámky jsou bezpečnostním standardem mnoha renomovaných výrobců dveří. Pracují ve stovkách tisíc domů a bytů v celé Evropě. V posledních letech se také staly velmi populární automatické zámky s charakteristickým dvojitým uzamykacím bodem, které se objevují i ve verzi s přídavným elektromotorem a různými možnostmi ovládání.

Číst dál: Vícebodové zámky Winkhaus

Hormann nabízí nově vedle garážových vrat také dřevěné interiérové dveře

Společnost Hörmann, významný dodavatel garážových vrat, pohonů, dveří a zárubní začal v roce 2016 i na českém trhu nabízet rozsáhlý sortiment dřevěných interiérových dveří, jejichž předností jsou kvalita a velká variabilita. Tuzemský zákazník si může vybrat z celé řady modelů za velmi přijatelné ceny.

Číst dál: Hormann nabízí nově vedle garážových vrat také dřevěné interiérové dveře

Vnitřní interiérové dveře od Atex Planá domu sluší

Vnitřní dveře jsou nutnou a neodmyslitelnou součástí každého rodinného domu. Mohou být zhotoveny z nejrůznějších materiálů ať již jsou to dřevo, plast, hliník, ocel, sklo s různými povrchy – lakované, syntetické a dýhované  a také s různými výplněmi dveřních křídel- papírová voština, dutinková a plná dřevotříska, vícevrstvá dřevěná konstrukce, polyuretanová pěna, minerální vlna apod..  

 

Číst dál: Vnitřní interiérové dveře od Atex Planá domu sluší