Elektrické radiátory pro vysoký tepelný komfort v koupelně – vyberte si v konfigurátoru

Designové koupelnové radiátory švýcarské značky Zehnder vytvoří domov nejen teplejší, ale i krásnější. Spojují v sobě prvotřídní kvalitu a estetický vzhled. Ten není nijak narušen ani u radiátorů pro elektrické nebo kombinované vytápění, neboť elektrické topné těleso je zcela skryté v radiátoru nebo opticky sladěné s jeho tvarem. Umožňují pohodlnou regulaci vytápění a tím komfortní a úsporný provoz.

Číst dál: Elektrické radiátory pro vysoký tepelný komfort v koupelně – vyberte si v konfigurátoru

Vyberte si koupelnový radiátor online

Navrhněte si radiátor do koupelny snadno a rychle v novém online konfigurátoru, ať už pro sušení ručníků nebo vytápění. Můžete volit z nabídky nejprodávanějších radiátorů i novinek od švýcarského výrobce Zehnder. Spojují v sobě prvotřídní kvalitu, dokonalou funkčnost a výjimečný design. Vytvoří domov nejen teplejší, ale i krásnější.

Číst dál: Vyberte si koupelnový radiátor online

Tepelné čerpadlo Panasonic maximálně šetří náklady i místo

Panasonic rozšířil řadu svých nízkoenergetických tepelných čerpadel typu vzduch / voda o model Aquarea All-in-One Compact R32. Čerpadlo nabízí nejvyšší možnou účinnost A+++ při vytápění a během přípravy teplé vody dosahuje účinnosti A+. Toto vše v designu, který maximálně šetří místem v domácnosti zákazníka, protože rozměry vnitřní jednotky jsou pouhých 598 x 600 x 1650 mm.

Číst dál: Tepelné čerpadlo Panasonic maximálně šetří náklady i místo

Plynové kotle Brötje a elektrokotle Trinnity jsou připraveny na zlevnění plynu a elektřiny

Nepříznivé dopady koronavirové krize pocítil na vlastní kůži snad každý z nás. Potýkají se s ní nejen jednotlivci, ale také celé domácnosti a samozřejmě i firmy. Zavírání desítek tisíc podniků, obchodů a provozoven všude na světě a drastické omezení jejich činnosti způsobilo nejen ztráty v oblasti tržeb či vyšší nezaměstnanost, ale také nižší požadavky v oblasti poptávky na trhu energií. A zdaleka se to netýká jen ropy, kvůli téměř vypnutému leteckému provozu, ale také plynu a elektřiny.

Číst dál: Plynové kotle Brötje a elektrokotle Trinnity jsou připraveny na zlevnění plynu a elektřiny