Nejmodernější centrum koupelen, interiérů a vytápění - to je showroom Elements!

Téma - Dům a koupelna: Exkluzivní vybavení koupelen, úsporné systémy vytápění rodinných domů, alternativní zdroje energií a nevšední řešení interiérů. Tak by se dala ve stručnosti charakterizovat nabídka nově otevřeného centra koupelen, vytápění, kuchyní a interiérů s názvem Elements ve Zlíně.

Číst dál: Nejmodernější centrum koupelen, interiérů a vytápění - to je showroom Elements!

Velkorysý prostor pro bydlení s nízkými náklady

Téma - Dům a úspory: Majitelé tohoto rodinného domu měli dost vysoké požadavky. Chtěli dům s dostatkem prostoru pro bydlení, navíc s garáží a podsklepením. Měli jasnou představu, že má být v jednoduchém a moderním stylu. A zejména nechtěli, aby pro ně byl zbytečnou finanční zátěž při výstavbě ani užívání. Ze svých požadavků naštěstí neslevili a rozhodli se stavět svépomocí v pasivním standardu se systémem Ytong

Číst dál: Velkorysý prostor pro bydlení s nízkými náklady

Společnost Pilon s.r.o. postavila v pražském regionu řadu krásných domů!

Téma - Dům měsíce října: Každý stavitel rodinného domu si klade před započetím výstavby jediný cíl. Postavit rychle, kvalitně a za rozumnou cenu krásný dům s minimálními nároky na provoz i budoucí údržbu.

Naplnit takový úkol samozřejmě lze, avšak pouze za dodržení určitých předpokladů. Prvním z nich je výběr osvědčených tradičních materiálů a technologií. Druhým, a tím zásadním, je volba osvědčené stavební firmy, která disponuje řadou úspěšných realizací a kladných referencí.

Číst dál: Společnost Pilon s.r.o. postavila v pražském regionu řadu krásných domů!

Stínící technika Velux snížila teplotu v podkroví o 9°C!

Téma - Dům a stínící technika: Léto je obdobím, kdy se slunce na obloze objevuje stále časněji a jeho paprsky dopadají na naše příbytky s velkou intenzitou od brzkých ranních hodin. V takovém případě, pokud je necháme procházet okny bez jakékoliv ochrany stíněním, dochází k rychlému přehřátí interiéru vlivem účinků skleníkového efektu. Pobyt v něm se pak stává nekomfortní a jen obtížně snesitelný.

Číst dál: Stínící technika Velux snížila teplotu v podkroví o 9°C!