Sprchovací toaleta TECEone představuje prémiovou kvalitu pro každého

Nároky uživatelů na komfort, pohodlí, design i funkční vlastnosti produktů či technických zařízení pro domácnosti se rok od roku zvyšují. Ne jinak je tomu u vybavení koupelen. I zde je více a více patrné, že spotřebitelé ve stále větší míře upřednostňují praktický a trvale udržitelný design, nejvyšší možné užitné vlastnosti produktů, jejich snadnou údržbu a dlouhodobě bezporuchový provoz.

Číst dál: Sprchovací toaleta TECEone představuje prémiovou kvalitu pro každého

„Individuální přístup k zákazníkům se odráží v růstu zájmu o naše služby“

Krásné věci a kultivované okolní prostředí v nás vždy vyvolává ty nejlepší pocity a činí nás lepšími. Dvojnásob to platí o našich domovech a příbytcích. Zde trávíme nejvíce času a mít to doma takříkajíc „hezké“ je něčím, co by v našich myslích mělo být vždy na prvním místě.

Číst dál: „Individuální přístup k zákazníkům se odráží v růstu zájmu o naše služby“

Trendy v koupelnách pro rok 2021 určují koupelnová studia Elements

Stavíte dům? Rekonstruujete? Nebo se jen v době kovidové rozhlížíte, co by se dalo u Vás doma změnit k lepšímu? Pak vězte, že hezká a moderní koupelna potěší nejen Vás, ale také všechny členy Vaší rodiny a blízké. Pokud Vás tedy zajímá, jak k rekonstrukci či výstavbě nové koupelny přistoupit, co neopomenout a jaké jsou aktuální trendy v oblasti koupelnového vybavení, pak jste zde správně.

Číst dál: Trendy v koupelnách pro rok 2021 určují koupelnová studia Elements

Kvalita koupelnových baterií a sprch Hansgrohe znamená nejvyšší standardy

Hansgrohe CS s. r. o., dceřiná společnost předního německého výrobce koupelnových baterií a sprch, oslavila v roce 2020 čtvrt století na českém a slovenském trhu a může být s výsledky opravdu spokojena. Bohatou nabídku výrobků využívá široké portfolio zákazníků v oblasti stavebnictví.

Číst dál: Kvalita koupelnových baterií a sprch Hansgrohe znamená nejvyšší standardy

Sifony patří do zdi

Klasický odvod vody z umyvadla, dřezu nebo třeba z pračky je nutnou součástí sanitárního prostoru a měl by být vždy řešen přes sifon z důvodu zamezení šíření nežádoucích pachů z kanalizačního potrubí.

Číst dál: Sifony patří do zdi