Střecha a záruka. S firmou Terran v trvání 50 let.

Při rozhodování o pořízení nové střechy vstupuje do hry hned několik klíčových faktorů. 

Pokud jde o šikmou střechu, pak stavitele rodinného domu zajímá především bezchybná a dlouhodobá hydroizolační funkce střechy, její vzhled, operativnost a rychlost dodávky střešní krytiny, rychlost pokládky střešních tašek, zkušenosti zákazníků se střešní krytinou z předchozích realizací (reference), příznivá cena a také předprodejní služby a poprodejní servis výrobců či dodavatelů střešních krytin.

Číst dál: Střecha a záruka. S firmou Terran v trvání 50 let.

Betonové střešní tašky Terran – pěkné a praktické řešení střechy rodinného domu

S optimální volbou střešní krytiny pro svůj rodinný dům si láme hlavu snad každý stavitel. Klade si řadu otázek například jakou střešní tašku či krytinu zvolit, jaké by mělo být barevné ztvárnění střechy, jaká střešní taška je nejlepší, na kterou střešní tašku je poskytována výrobcem nejdelší záruka a samozřejmě to vše pak chce za co nejvýhodnější cenu.

Číst dál: Betonové střešní tašky Terran – pěkné a praktické řešení střechy rodinného domu

Zlatá medaile pro Tegalit STAR a další novinky pro rok 2015

Po loňské doslova převratné novince ve výrobě střešních tašek – technologii STAR – připravila společnost Bramac pro své zákazníky na rok 2015 další obohacení nabídky. Vedle několika střešních doplňků, jako je univerzální držák hřebenové latě, stranová příchytka tašky nebo hliníkový větrací pás okapní, najdeme v letošní nabídce zcela novou fólii Bramac Pro Plus Resistant 140.

Číst dál: Zlatá medaile pro Tegalit STAR a další novinky pro rok 2015