Designové koupelnové radiátory COSMO zpříjemní Váš pobyt v koupelně!

Koupelna je nejen místem každodenní očisty, ale také rozjímání, relaxace a oddechu. Aby tomu tak skutečně bylo, je nutné v ní navodit příjemnou atmosféru. Toho lze dosáhnout při naplnění několika základních předpokladů. 

Prvním z nich je, že koupelna musí být prostorná a maximálně funkční. Náš dobrý pocit dále umocní, pokud je koupelna vybavena některou z designových sérií sanitární keramiky, prostornou vanou a hezkým sprchovým koutem.

Vzhled koupelny dokáže ještě více zvýraznit nápaditý keramický obklad a vhodná kontrastní dlažba. Nevšední atmosféru v koupelně pak umí podtrhnout například integrované tlumené osvětlení do zrcadla nad umývadlem, či vhodně umístění svíček v nice nad vanou.

Krásné představy jsou jedna věc. Jaká by to však byla pohoda v koupelně, pokud by v ní byla zima a stěny promrzaly?

Pro odpověď nemusíme chodit daleko. Všechna ta krása by šla v niveč a náš pobyt v koupelně by se pro nás stal nutným zlem.

Topení v koupelně je proto nutné věnovat zvýšenou pozornost. Za ideální vytápění koupelny je dnes považováno podlahové vytápění. Teplo jde od nohou, což je velmi příjemné a navíc je v místnosti rovnoměrně šířeno celoplošně v podlaze umístěnými topnými smyčkami.

Neméně komfortní je i vytápění koupelny například deskovými radiátory. Radiátor by měl být vždy umístěn pod oknem koupelny tak, aby ohřál jím procházející studený vzduch a předal jej dále již v příjemné teplotě do místnosti.

Designové koupelnové radiátory zpestří vzhled Vaší koupelny
Co by však v každé koupelně dneška nemělo rozhodně chybět, je pěkný žebříkový nebo chcete-li trubkový radiátor. Trubkový radiátor je neocenitelným pomocníkem zejména při sušení mokrých ručníků a také pověsíme-li na něj v koupelně svůj župan, pak oblečení do něj po koupeli je vskutku veskrze příjemné.

Žebříkové radiátory se mohou stát i výrazným designovým zpestřením koupelny. Nás velmi zaujaly designové žebříkové radiátory významného evropského výrobce radiátorů – společnosti COSMO. Ty dokonale spojují pohodlí a nejvyšší technické požadavky s praktičností.

Velmi účelné a pěkné jsou zejména koupelnové trubkové radiátory s otevřeným koncem. Ty umožňují velmi snadné zasunutí mokrého ručníku přes volný okraj radiátoru, jeho pohodlné srovnání a sejmutí při jeho opětovném použití.

Koupelnové radiátory COSMO jsou navíc dodávány v řadě barevných povrchových úprav a snadno tak vyhoví Vašim požadavkům na konečné barevné řešení koupelny.
 
Ivo Románek