Lisované potrubní systémy pro rozvody pitné vody COSMOFLEX

Realizace rozvodů pitné vody, odpadů a vytápění v domě vyžadují vysoce trvanlivé, bezpečné a hospodárné řešení. Jedno z nich bychom Vám dnes rádi představili.  

VÍCEVRSTVÉ POTRUBÍ COSMOFLEX je nejdokonalejší potrubní technologií, která je určena pro realizaci rozvodů ÚT, podlahového vytápění a sanitárních rozvodů. Spojuje se svěrným šroubením TA a RA nebo pressfitinkami. Materiálem je síťovaný polyetylén s hliníkovou vrstvou. PN 10.

Typy trubek a možnosti jejich využití:
- vícevrstvé potrubí CosmoFLEX do 70°C
- vícevrstvé potrubí Alpex - Duo do 95°C
- vícevrstvé potrubí ALPEX - THERM - MH - XS (trubka v trubce) do 95°C, s ochrannou trubkou
- vícevrstvé potrubí ALPEX - DUO - ISOL do 95 °C, s izolací

CosmoFLEX

Je montážní systém s 5-ti silnými bezpečnostními body:
1. Bezpečnost díky perfektní technice. Při tlakové zkoušce zviditelňuje nezalisované fitinky funkce „Leckage“
2. Bezpečné se správným nářadím (používají se čelisti typu F, U, TH) – nová investice není nutná
3. Bezpečnost při návrzích a skladování poskytuje široký sortiment zboží  v síti GC skupiny
4. Bezpečnost při dosažitelnosti. Jako domovský produkt GC skupiny je CosmoFLEX vždy na skladě
5. Ideální a bezpečný je v kombinaci s dalšími produkty: napr. CosmoFLEX – izolacemi a CLIC–trubkovými objímkami

VÍCEVRSTVÁ TRUBKA

Vysoce jakostní vícevrstvou trubku CosmoFLEX pro rozvody pitné vody a topné systémy tvoří na vnitřní i vnější straně vrstvy z PE-RT, mezi nimiž je hliníková, laserem podélně svařená trubka - díky

speciálním mezivrstvám jsou tyto vrstvy spojeny do velmi odolné trubky - splňující vysoké požadavky, vynikající funkčnost a extrémně dlouhou dobu životnosti. Čtyřmi různými dimenzemi CosmoFLEX 16x2, 20x2, 26x3 a 32x3 je možno zhotovovat rozvody pitné vody a vytápění - od sklepa po střechu.

JEDNODUŠE  DOBŘE - SPOJENO BEZPEČNĚ
Je jedno zda se jedná o pitnou vodu nebo o vytápění: CosmoFLEX je v každém případě optimální systém. Kvalitní vícevrstvá trubkaz Al a PE-RT a široký sortiment CosmoFLEX fitinek zaručuje v obou oblastech rychlou a bezpečnou montáž. Dostáváte tudíž vše z jedné ruky od jednoho dodavatele.

Perfektní fitinky a kvalitní vícevrstvá trubka - to je bezpečný spoj. CosmoFLEX, s 10-ti letou zárukou - samozřejmě také se schválením DVGW. Všechny CosmoFLEX fitinky jsou vyrobeny z vysoce odolné mosazi.

Značka CONEL zastřešuje sortiment, který zahrnuje instalatérský materiál a další široké spektrum instalatérských potřeb na vysoké úrovni. Nabízí značkové výrobky, které se od běžného zboží liší právě inovativním přístupem. Produkty tohoto Evropského značkového výrobce na český trh dodává exkluzivně GC SKUPINA. Ukazuje a představuje zcela profesionální moderní cestu, jak efektivně vyřešit požadavky instalatérů a topenářů na rychlou, bezpečnou a vysoce kvalitní montáž.

Instalatérské potřeby prvotřídní kvality a funkčnosti
Instalatérské potřeby a materiál spadá do širokého sortimentu různých výrobků. Chcete-li například instalovat závěsné WC, umyvadlo nebo bidet, nenechte si ujít produkty systému, který obsahuje kvalitní předstěnové moduly VIS. A co taková úprava vody? Čistění vody nebo její filtrace už nebude problém s domovní filtrační stanicí CLEAR. Spojení trubek a jejich uchycení zajišťují upevňovací systémy CLIC. Instalatérské potřeby CONEL nabízí bohaté montážní příslušenství a nejen to.

Efektivní řešení pro montáž – instalatérské potřeby CONEL
Práce, která vyžaduje montážní příslušenství a instalatérské potřeby, je s výrobky značky CONEL jednoduchá a efektní. Produkty této značky naplní i ty nejvyšší požadavky. Reagují na nejnovější trendy a požadavky s orientací na instalatérské potřeby. Dlouhá životnost a funkčnost je dnes naprostou samozřejmostí. Nespornou výhodou pro odborného montážníka je stálá skladová dostupnost tohoto zboží v prodejnách Gienger,  odborné poradenství a poprodejní servis.

Ivo Románek