Hrající vana ve Vaší koupeně? S Kaldewei je to možné!

Hrající vana v koupelně. Je to skutečnost nebo jen marketingový trik? Ne. Je to tomu opravdu tak a s touto novinkou přišel na trh největší evropský výrobce van, sprchových vaniček a vířivých van ze smaltované oceli, společnost Kaldewei. 

Její výrobky se vyznačují nejen zcela nevšedním designem, ale také vysokou kvalitou se zárukou 30 let. 

Nová akustická vana spojuje wellness s individuálním zážitkem z hudby.Hudba a zvuky formují náš život a ovlivňují naši náladu. Jemné tóny dokáží uvolňovat napětí, oblíbená píseň nás činí šťastnými.

Kombinace zvukového systému a koupací vany je proto důsledným zdokonalením konceptu koupelen. Relaxační vanová lázeň má dnes totiž více složek než jen vodu a pěnu do koupele.
Kaldewei podtrhuje novou akustickou vanou Sound Wave svou roli průkopníka koupelnové kultury. Nabízený koupelnový zvukový systém pro vany rozšiřuje zážitek z relaxační koupele o novou dimenzi. Se systémem Sound Wave můžete tóny nejenom slyšet, ale prostřednictvím vody je ve vaně také jemně cítit. Bude to zcela nový ­wellness zážitek pro Vaše smysly. Sound Wave lze kombinovat se všemi modely van Kaldewei. Jednotlivé komponenty včetně přijímače ­Bluetooth zůstávají skryty a jsou nainstalovány pod koupací vanou. 
Systém Kaldewei Sound Wave má přijímač, který umí přehrávat zvukové soubory z kteréhokoliv přístroje s funkcí Bluetooth. Vana přitom funguje jako rezonanční těleso a vydává příjemný zvuk nejvyšší kvality. Se systémem Kaldewei Sound Wave se můžete doslova ponořit do hudby a zažít neobyčejnou radost z relaxační koupele.
Sound Wave se skládá ze dvou akustických měničů pro generování zvuku šířícího se tělesem, šesti akustických desek, ovládacího boxu a přijímače a lze jej jednoduše a rychle namontovat na jakýkoliv model vany Kaldewei. Zvukový systém Kaldewei se snadno ovládá jakýmkoliv audiopřístrojem s funkcí Bluetooth, například chytrým telefonem, počítačem nebo tabletem. Stačí aktivovat funkci Bluetooth, vybrat přístroj Kaldewei „Sound Wave“ a pomocí dodaného kódu jej spárovat. Již od následujícího použití Sound ­Wave váš přístroj automaticky rozezná. 

Velké rodiny, jejichž členové mají různý hudební vkus, nemusí plavat na stejné vlně, protože v režimu párování může být uloženo až osm přístrojů. 

Teď už jen stačí vybrat dotykem prstu oblíbenou hudbu – a s novým zvukovým zážitkem odplout z všedního dne.

KALDEWEI CS, s.r.o. 
Na Pankráci 322/26, 140 00 Praha 4 
tel.: +420 226 218 590, fax: +420 226 218 599
www.kaldewei.cz

Další články o tématu koupelny