Černá a bílá v kuchyni Vás nadchne!

Černá a bílá jsou klasickými barvami, které jsou nadčasové a stále v kurzu. Jako nejlepší důkaz těchto slov může posloužit další příklad dokonale navržené a zároveň realizované kuchyňské sestavy z provenience firmy Sykora. Spokojeného majitele si tentokráte našla v našem nejznámějším lázeňském městě – Karlových Varech. 

Dům, ve kterém se kuchyně nachází, představuje ve všech ohledech nejvyšší současný standard a stavební avandgardu nejen co se týče výtvarného návrhu, ale také co do použitých stavebních materiálů i interiérových řešení.

V tomto prostředí se cítí bez nadsázky „jako doma“ nádherná kuchyňská sestava Sykora, která citlivě kombinuje bílou matnou fólii na kuchyňských skříňkách s černými kamennými pracovními deskami a stěnovým obkladem.

Černá pracovní deska od Technistone Starlight Black s malými kousky kamínků při osvícení září jako hvězdy a prosvětleny jsou tak i tmavší kouty pracovní plochy. Zázemí kuchyně od jídelny citlivě odděluje bar. Kuchyně nabízí díky velkému ostrůvku nadstandardní pracovní plochu pro pohodlné vaření a hospodyňce pak poskytuje nádherný výhled do okolí domu skrze francouzské okno.

Co říkáte, brali byste takovou kuchyni i Vy ?

 

Ivo Románek

 

Další články o tématu Dům a kuchyně